Kliniğin zamanlamasını kendimiz organize ediyoruz. Sizlere ,sizin özelliklerinize göre zamanlama yapıyoruz.Klinik seyir açısından yakından izlememiz gereken kuzularımızı bazen hergün görüyoruz.

Özellikle antibiyotik kullanımında seçici davranarak, yakın takiplerimizle hastalığın seyrine yön veriyoruz

Bazen işler yolunda gitmeyince tetkik yapmak gerekebiliyor. Tüm tetkikler kliniğimizde bebek hemşiremiz tarafından alınır , standartlarını koruyan anlaşmalı labatuarlarımıza gönderilir.

Radyoloji ihtiyacımız olduğundan anlaşmalı olarak çalıştığımız radyoloji merkezi ile görüşerek , öncelikli olarak görüntülemeniz yapılır ve bize sonuç iletilir. Gereklilik halinde Radyoloji uzmanımız ile konsülte edilir.

Damar yolu ile tedavi gerektiğinde kliniğimiz ortamında , kuzular kaygılanmadan ,ailelerinin yanında uygulama yapıyoruz.

Acil durum söz konusu olduğunda gerekli olan tüm medikal malzeme ve ilaç kliniğimizde bulunmaktadır.

Bazen klinik seyri yatarak izlememiz gerekiyor, böyle durumlarda anlaşmalı olduğumuz hastanelere yatışınız yapılarak izliyoruz. Gereken girişimsel tetkikler ve işlemler yine bebek hemşiremiz tarafından yapılmaktadır. Hastanede yatarken gerekli tüm tedavi planı ve vizitler tarafımızca yapılmaktadır.